30.05.2017

Konkurs na projekt koszulki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki do wzięcia udziału w konkursie na projekt oficjalnej koszulki Łódzkiego Półmaratonu!

Wykażcie się swoją kreatywnością i stwórzcie jedyny w swoim rodzaju projekt koszulki, którą będziecie mogli od nas otrzymać (najlepsi z konkursu) lub zakupić do pakietu startowego.

Koszulka powinna być czytelna, związana z Łodzią i bieganiem. Ilość detali nie jest ograniczona ale pamiętajcie o tym żeby koszulka była czytelna. Kolorystyka dowolna, niech poniesie Was wodza fantazji :D

Ok, wystarczy. Czas na konkrety! :)

Konkurs będzie się składać z dwóch następujących etapów:

Pierwszym etapem konkursu będzie stworzenie projektu i wysłanie go nam na e-mail: biuro@time4s.pl z dopiskiem w tytule: "Projekt koszulki - Półmaraton Łódź + wasze imię i nazwisko". W treści e-maila prosimy o krótki opis co przedstawia projekt i czym kierowaliście się przy jego tworzeniu.

Etap drugi: Spośród wszystkich prac wybierzemy te najciekawsze i umieścimy je na naszym funpageu na facebooku wraz z ankietą. Będziecie mogli wyrazić swoją opinię i ocenić dany projekt. Wygrywa ten, który otrzyma najwięcej głosów.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma dwa darmowe pakiety startowe na Łódzki Półmaraton. (oczywiście włącznie z zaprojektowaną koszulką :D ).

Natomiast osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają po jednym pakiecie startowym.

Jeżeli osoba, która wygra jest już zapisana na bieg i dokonała opłaty startowej otrzyma całkowity zwrot pieniędzy na konto.

Projekty najlepiej w krzywych pdf, corel itp., jednak i z dobrej jakości scanem odręcznego projektu też sobie jakoś poradzimy :)

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do dnia 18.06 niedziela - włącznie

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Pokażcie na co Was stać :) Powodzenia!

 

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej