05.07.2017

GRAFSERVICE

Grafservice to prężna, dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa działająca na rynku od lat 17.
Doświadczenie, wiedza, praktyka zdobyte w wielu różnorodnych branżach m.in w farmacji, artykułach wyposażenia wnętrz, AGD, bankowości, artykułach spożywczych , konfekcji, branży kosmetycznej etc. wraz z planowaniem i organizowaniem kampanii wyborczych pozwala nam spełnić oczekiwania różnorodnego Klienta.Od pojedynczych zleceń przez kompleksową obsługę firmy czy produktu.
Szeroki wachlarz możliwości oraz doświadczenie pozwala nam na maksymalne wykorzystanie dostępnych na rynku reklamy narzędzi służących promocji.
Dzięki temu jesteśmy w stanie poprowadzić projekty ogólnopolskie, lokalne czy indywidualne klientów, na każdym etapie realizacji.

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej