Do startu pozostało
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
14.07.2017

Stacja Nowa Gdynia

Stacja Nowa Gdynia to miejsce stworzone dla tych, których pasją jest sport w każdej postaci. To również miejsce relaksu i prawdziwego odpoczynku, gdzie nie dociera miejski gwar i zgiełk i można realizować swoje pasje w komfortowych warunkach korzystając z najlepszego sprzętu w mieście z pomocą profesjonalnych trenerów i instruktorów. Na miłośników rakiet czekają boiska do badmintona i klatki do squasha. Ponad 130 godzin zajęć fitness, aquafitness, cycling i indor walking w tygodniu pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie w tym dla dzieci i seniorów. Siłownia i strefa treningu personalnego umożliwiają na realizację ukierunkowanego na dowolne cele planu treningowego. Aquapark to wiele dedykowanych zajęć, basen sportowy, sauny i hydromasaże. Po treningu warto usiąść na kawę w kafeterii, pograć w kręgle z przyjaciółmi czy spotkać się w restauracji Dzika Kaczka. A wszystko pośród pięknego lasu nad stawem będącym domem dla kilku kaczych rodzin.

Pozostałe aktualności

06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
06.09.2017

SALVEO

Jesteśmy nowym ośrodkiem rehabilitacji w Łodzi stosującym innowacyjną metodę INDIBA ACTIV THERAPY
05.09.2017

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

Witamy wszystkich ponownie.
04.09.2017

Zmiana trasy

Witamy wszystkich, chcemy was poinformować że ostatnie kilka/kilkanaście dni walczyliśmy o Półmaraton Łódź żeby impreza w ogóle miała szanse bytu.
31.08.2017

DIABECIAKI

Współorganizatorem atrakcji oraz biegów towarzyszących jest fundacja DIABECIAKI to dzięki nim program na sobotę przedstawia się następująco:
więcej