14.07.2017

Stacja Nowa Gdynia

Stacja Nowa Gdynia to miejsce stworzone dla tych, których pasją jest sport w każdej postaci. To również miejsce relaksu i prawdziwego odpoczynku, gdzie nie dociera miejski gwar i zgiełk i można realizować swoje pasje w komfortowych warunkach korzystając z najlepszego sprzętu w mieście z pomocą profesjonalnych trenerów i instruktorów. Na miłośników rakiet czekają boiska do badmintona i klatki do squasha. Ponad 130 godzin zajęć fitness, aquafitness, cycling i indor walking w tygodniu pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie w tym dla dzieci i seniorów. Siłownia i strefa treningu personalnego umożliwiają na realizację ukierunkowanego na dowolne cele planu treningowego. Aquapark to wiele dedykowanych zajęć, basen sportowy, sauny i hydromasaże. Po treningu warto usiąść na kawę w kafeterii, pograć w kręgle z przyjaciółmi czy spotkać się w restauracji Dzika Kaczka. A wszystko pośród pięknego lasu nad stawem będącym domem dla kilku kaczych rodzin.

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej