23.08.2017

Sukcesja

Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja. Obiekt posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze w Łodzi kino, kręgielnię, sklepy znanych polskich i zagranicznych marek, punkty usługowe, restauracje oraz kawiarnie.

Sukcesja łączy w sobie oryginalne trendy architektoniczne i elementy charakterystyczne dla dawnych łódzkich fabryk. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – od zakupów, przez rozrywkę, po miejsce do pracy, czy siłownię.

Centrum wspiera lokalne akcje charytatywne, włącza się w profilaktykę zdrowotną oraz organizuje wydarzenia kulturalne i sportowe.

Biuro zawodów podczas Półmaratonu Łódzkiego zlokalizowane będzie w Sukcesji na poziomie -1.

 

 

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej