04.09.2017

Zmiana trasy

Witamy wszystkich, chcemy was poinformować że ostatnie kilka/kilkanaście dni walczyliśmy o Półmaraton Łódź żeby impreza w ogóle miała szanse bytu. I informujemy TAK impreza się odbędzie, jednak z przyczyn proceduralnych jak i również niezależnych od nas sytuacji technicznych trasa uległa bardzo poważnej zmianie. Złożyło się na to kilka przyczyn między innymi przemarsz CARITAS POLSKA z Placu wolności do KATEDRY o godz. 12:00 w dniu 10.09 czyli biegacze dogonili by tą grupę ludzi, drugą nie mniej ważną przyczyną były bardzo daleko zaawansowane prace drogowe w niektórych miejscach trasy. W związku z powyższymi założyliśmy zmianę trasy już przy tworzeniu regulaminu i określa taką możliwość punkt 2.4. Dlatego też prosimy wszystkich zainteresowanych o wyrozumiałość. Naprawdę zależało nam na tym aby trasa miała właśnie taki przebieg jaki miała do tej pory jednak planowanie trasy w październiku roku ubiegłego nie przewidywało tylu komplikacji przy jej realizacji. Trasa odbędzie się na 7 pętlach z dobiegiem do pierwszej pętli i dobiegiem do mety po ostatniej pętli, staraliśmy się aby trasa w obecnej konfiguracji była jak najmniej kolizyjna dlatego tez na całej długości będzie zajmowała dwa pasy ruchu. Niewątpliwym plusem jest to że kibice będą mogli kilka razy podczas tak długiego biegu zobaczyć swoich znajomych, przyjaciół, kolejnym plusem jest to iż niemal cała pętla jest płaska z bardzo dobrą nawierzchnią, oczywiście idąc za klasykiem "rozchodzi się o to żeby te plusy nie przesłoniły minusów" staraliśmy się jak najbardziej aby trasa mimo wszystko była szybka i komfortowa. Jednocześnie obiecujemy że w przyszłym roku impreza będzie miała potwierdzoną finalna trasę co najmniej na dwa miesiące przed imprezą. Ze swojej strony jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe zmiany życząc jednocześnie udanego startu i życiówek.

 

Obecna trasa posiada aktualny atest PZLA.

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej