05.09.2017

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

Witamy wszystkich ponownie. W związku z zamieszaniem powstałym w wyniku zmiany trasy oraz zapytaniami uczestników odnośnie możliwości zwrotu środków w przypadku rezygnacji informujemy: zwrot środków jest sprzeczny z regulaminem i niestety z przyczyn formalnych jak i finansowych nie może zostać zrealizowany. Jednak z uwagi na znaczną zmianę trasy (spowodowana nie do końca od nas zależnymi przyczynami) proponujemy wszystkim osobom, które jednak chcą zrezygnować z biegu dać taka możliwość proponując w zamian bezpłatny udział w kolejnej edycji biegu za rok bez względu na wysokość kwoty wpisowego, zgodnie z wybranym tegorocznym pakietem startowym z koszulka lub bez). Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację ale jak pisaliśmy problemy związane z realizacja pierwotnej trasy nie były do końca zależne od nas. Oczywiście powody opisane poprzednio przez firmę realizująca imprezę nie są jedynymi przyczynami zmiany trasy. Nałożenie się wszystkich problemów na raz zobligowało nas do zmian do realizacji imprezy na obecnych warunkach. Osoby które chcą zrezygnować z biegu na proponowanych warunkach prosimy o maila na biuro@time4s.pl z informacja "Rezygnuję z biegu w  dniu 10.09.2017r ze względu na mocno zmieniona trasę biegu, wyrażam zgodę na bezpłatny start w kolejnej edycji Półmaratonu Łódź."Dodatkowo prosimy o podanie: imię i nazwisko, rok urodzenia, nadany numer startowy.

 

Rezygnację z biegu jest możliwa do czwartku 07.09.2017 do godziny 24:00. Czas rezygnacji jest wyznaczony przez datę wysłania maila.

 

Organizator ŁOZLA

Pozostałe aktualności

11.07.2018

Wpłaty - problemy techniczne zażegnane

Z radością informujemy, że problemy techniczne związane z płatnościami są już zażegnane. Podczas rejestracji mają Państwo do wyboru dwie metody płatności - ONLINE oraz PRZELEWEM.
05.07.2018

UWAGA! REJESTRACJA - WPŁATY

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. ZA UTRUDNIENIA, BARDZO PRZEPRASZAMY.
26.06.2018

Startujemy z zapisami!

Zapisy startują wraz z rozpoczęciem wakacji - już 30.06.2018 o godzina 22:00 ruszają zapisy na drugą edycję Półmaratonu Łódź!
26.06.2018

Jacek Mezo Mejer

Jacek Mezo Mejer - najszybszy maratończyk wśród wokalistów będzie witał was śpiewająco na mecie tegorocznego półmaratonu
06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
więcej